Apie mus

„Lauri" – tai mūsų šeimos kepyklėlė, kurioje stengiamės perteikti tikrąją lietuvišką skonio tradiciją. Mes didžiuojamės tuo, kad kiekvienas mūsų šakotis yra rankų darbo, pagamintas su dėmesiu ir meile. Šeimos verslas leidžia mums ne tik kurti skanius patiekalus, bet ir plėtoti šiltą, draugišką aplinką, kurioje kiekvienas jaučiasi kaip namie. Mes tikimės, kad kiekvienas mūsų klientas pajus šį šeimos dvasios ir autentiškų skonių derinį kiekviename kąsnyje. Tai ne tik darbas, bet ir mūsų pasirinkimas gyventi savo svajonėje.

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės glūdi , kuris skatina mus nuolat kurti skanius ir kokybiškus patiekalus savo klientams. Mes vertiname šeimos dvasią, draugiškumą, sąžiningumą ir kruopštume, bei atsakomybę už tai, ką siūlome savo bendruomenei. Mūsų vertybės sudaro tvirtus pamatus kuriuos mes pastatėme sunkiu darbu, kuriuo įsipareigojame klientams teikti tik geriausią patirtį.

Mūsų tikslas

Mes siekiame tapti ne tik jūsų mėgstamiausiu restoranu, bet ir jaukia vietele, kurioje galėsite pabėgti nuo dienos rūpesčių, bei mėgautis puikiu skoniu ir šilta atmosfera. Mūsų didžiausias troškimas yra džiaugtis ir dalintis meile su kiekvienu, kuris apsilanko mūsų restorane ir mėgaujasi mūsų skanėstais.

Atsidavimas skoniui

Mūsų atsidavimas skoniui atsiskleidžia kiekviename mūsų kūrinyje, kuris yra ruošiamas su dėmesiu ir aistringumu, siekiant atnešti jums tikrą skonio malonumą kiekvienu kąsniu. Mes tikime, kad kiekvienas patiekalas turi atspindėti mūsų aukštus standartus ir įsipareigojimą pasitelkti geriausius produktus, kad jūs galėtumėte mėgautis autentiškais skoniais kiekvieną dieną.

Pagarba tradicijoms

Mes sugebame puikiai suderinti pagarbą itališkai picų receptūrai ir lietuviškų šakočių kepimo tradicijai. Mūsų šeima įkūrė šią kepyklėlę su tikslu suteikti visiems klientams unikalią skonio patirtį, kuri subtiliai derintų Italijos ir Lietuvos virtuvių gėrybes. Mūsų šefas iš Italijos kiekvienoje mūsų picoje atspindi tradicinį itališką skonį. Tuo pat metu šakočiai yra mūsų duoklė Tėvynės skonių paveldui.

Apie mus rašo: